1999 yılında Selçuklu Antik adıyla Ferhat Murat Baykalı tarafından kurulan firmamız 2008 yılında isim değişikliği yaparak NA’T COLLECTİONS adıyla faaliyetine devam etmektedir.2014 yılında NT CONCEPT adıylada country mobilya alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır.

Firmamız Osmanlı ,Selçuklu ve Kündekari tarzı ahşap mobilya,kapı,aksesuar ve cami işleri ;country mobilya alanında ise ev,ofis,otel ve restourant mobilyaları ve kapı imal etmekte ,toptan ve perakende satış yapmaktadır.

Bugune kadar yurtiçi ve yurtdışında birçok noktaya mobilya satışı yapan firmamız yurtdışında da Azerbaycan,Turkmenistan,Avusturya,İngiltere,Libya,İsrail ve Bosna Hersekte proje teslimleri yapmıştır.

Osmanlı tarzı el oymalı mobilya ve kapı imalatını tamamen tarihsel geleneğe uygun yapan firmamız bu konuda uzman ekibiyle sizlere proje ve uygulama alanında destek vermektedir.Kullanılan ahşap malzemenin(70-90 yıllık ahşap geri dönüşümlü malzeme) yıllanmış özelliği dolayısı ile ürünlerimiz yapıldığı andan itibaren antik özelliğini kazanmış olmaktadır.

Dünya trendini yakından takip eden ve müşteri isteklerini gözardı etmeyen firmamız uzmanlaştığı ahşap alanında country mobilya sektörünede tamamen yerli üretim ve yine 70-90 yıllık ahşap malzemeler kullanarak girmiştir.

Amacımız sizleri tarihsel,etniksel,kültürel yani kimlikli ürünlerle buluşturmak.Tasarımlarımızda hep bir farklılık arıyor,ürünlerimizi ona göre yapıyoruz. Yani ahşabı en doğal haliyle yaşamınıza katıyoruz.Tüm müşterilerimize ve site ziyaretçilerimize göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederiz.